top of page
wooden-texture_edited.jpg

ERİŞİLEBİLİRLİK BİLDİRİMİ

GRNA LLC ve bağlı kuruluşları ve yan kuruluşları, engelli bireyler de dahil olmak üzere tüm müşterilerimize olağanüstü hizmet sunmaya kendini adamıştır.  Web sitelerimizle ilgili olarak, tüm kullanıcıların erişebileceği dijital içerik sağlamaya çalışıyoruz. 

Web sitesi erişilebilirlik standartlarımızı, Web İçeriği Erişilebilirlik Yönergeleri 2.0, seviye A + AA başarı kriterlerine dayandırıyoruz.  Buna ek olarak, personelimizin eğitimi, uzmanların katılımı ve dijital erişilebilirliğimizin düzenli olarak test edilmesi de dahil olmak üzere web sitelerimizin kullanılabilirliğini ve erişilebilirliğini sürdürmek, değerlendirmek ve geliştirmek için aktif olarak çalışıyoruz.    

Web sitelerimize erişirken veya web sitelerimizde gezinirken herhangi bir zorluk yaşarsanız veya erişilebilirlikle ilgili herhangi bir sorunuz veya yorumunuz varsa, lütfen yataiba.tr@gmail.com adresinden bizimle iletişime geçin.  Size yardımcı olabilmemiz için lütfen bize iletişim bilgilerinizi ve karşılaştığınız sorunun kısa bir açıklamasını verdiğinizden emin olun.

bottom of page